Kendini Masajın Ritmine Bırak!

0537 302 14 03   bubblesspamasaj@gmail.com
Sırt Baş Boyun Masajı - Bubbles SPA, Ankara Spa Merkezi - Masaj - Hamam
Sırt Baş Boyun Masajı

Sırt Baş Boyun Masajı

Bubble Ankara Masaj Merkezinde Yanlış oturma sonucu oluşan bas, boyun, omuz ve sırt bölgesindeki şikâyetlerin giderilmesinde etkili bir masajdır. Özellikle bas ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmaları gibi sorunların giderilmesinde etkili olan Baş Boyun Ve Omuz Masajını profesyonel terapistlerimiz tarafından itina ile uygulanmakta gerekli hallerde belirli aralıklarla seans randevuları vererek müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için çalışmaktayız.

Günlük yaşamın getirdiği yoğun stres ve onun etkilerinden kurtulmak için hepimiz çeşitli yöntemlere başvururuz. Kimimiz dışarıdan geldiğinde kısa süreli bir uykuyla kimimiz bir yorgunluk kahvesiyle kimimiz de masajla rahatlamaya çalışırız. Bu yöntemler arasında masaj rahatlamak için en etkilisidir.

Stresin yan etkisi en çok sırt bölgesinde görülür. Gün içinde çok fazla ayakta durma, yanlış oturma ve ağır kaldırma gibi nedenlerle vücudumuzun ağırlığını taşıyan ve taşıdığı ağırlığı dengelemek için çalışan omurga üzerine aşırı yük biner. Bu da sırt bölgesinde kemik, eklem ve kas ağrılarına neden olur. Yaşanılan ağrıyı azaltmak için masaj oldukça etkili bir yöntemdir.