Kendini Masajın Ritmine Bırak!

Aroma Terapi Masajı - MASAJLAR Bubbles SPA, Ankara Spa Merkezi - Masaj - Hamam

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan yağların kullanıldığı aromaterapi masajı rahatlatıcı, dinlendirici ve gevşetici bir özelliğe sahiptir. Temposu düşük ve hafif şiddetli hareketlerle uygulanan masaj, yağların özündeki bitkisel maddelerin vücutta rahatlama yaratmasını sağlar.

Btkisel aroma içeren yağlar kullanılarak yapılan masaj deri yüzeyini ısıtır ve yoğun kas ağrıları üzerinde etkili olur. Aromatik yağların kokusu ile birlikte psikolojik ve ruhsal olarak bedeninizi ve ruhunuzu yoran sıkıntılardan kurtulu, rahatlamış olursunuz. Fiziksel rahatsızlıklarınızdan kurtulmak için bire bir olan aromaterapi masajında kullanılan yağlar sayesinde sakinleşerek kendinizi daha huzurlu ve canlanmış hissedebilirsiniz.

Aromaterapi masajı vücutta hem psikolojik hemde fiziksel olarak iyileştirme sağlar. Kendinizi şımartılmış hissederek masajdaki hafif dokunuşlar ile birlikte rahatlar ve günlük hayatın getirdiği stresten kurtulursunuz. Aromaterapi masajının en önemli özelliklerinden biri şifali bitkilerin özünden yapılan yağlarla birlikte cildinizin beslenmesidir. Yağlarla beslenen cildiniz yumuşar ve ışıltı kazanır. Yumuşayan cildiniz canlanır ve doğal bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Aramoterapi masajı ile birlikte kas sıkıntılarınızdan ve stres kaynaklı psikolojik sorunlarınızdan uzaklaşarak daha sağlıklı bir bedende daha huzurlu hissedersiniz. Aromaterapi masajında kullanılan yağlar sayesinde cildiniz ve saçlarınız parıldar, daha canlı daha zinde bir görünüm elde edersiniz.

Kan dolaşımınızı canlandıran, kokusuyla ruhunuzu dinlendiren ve kas sisteminizin gevşemesine yardımcı olan aromaterapi masajı, günlük hayatın stresinden kurtulmak isteyenler için harika bir deneyimdir. Aromaterapi masajları ile ilgili fiyat bilgisine Spa&Masaj kategorimizden ulaşabilir ve en uygun masaj fırsatlarını en kaliteli lokasyonlarda size sunan Spafoni ile bir tıkla masajınızı satın alabilirsiniz.