Kendini Masajın Ritmine Bırak!

0537 302 14 03   bubblesspamasaj@gmail.com
Gelin Hamamı - HAMAMLAR Bubbles SPA, Ankara Spa Merkezi - Masaj - Hamam

Gelin Hamamı

Gelin Hamamı

Osmanlı döneminden beri süregelen bir gelenek olan gelin hamamı, şimdilerde gelin adaylarına düğün öncesi rahatlayıp aile ve arkadaşlarıyla  hoş bir eğlence imkanı sunuyor.

Bubble Spa ekibi olarak gelin âdetleri, ritüelleri ve tüm renkliliği ile Osmanlı hamam kültürünü sizler için Ankara'ya taşıdık.

Bin yıldır temizliğin, şifanın aynı zamanda eğlencenin ve sosyal paylaşımın önemli bir temsilcisi olan hamam geleneğini sizler için adeta yeniden yorumladık; suyun arındırıcı gücünü keşfetmeye hazırsanız Bubble Spa ekibi olarak  sizlere hizmet vermek için  hazırız.

Gelinlerimize rüya gibi bir hamam keyfi yaşatabilmek için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Sizde düğün öncesi bir günü kendinize  adayın ve düğününüze büyük bir keyifle hazırlanın.

Gelin Hamamı & SPA
Bubble Spa gelinleri Hamam keyfinin yanı sıra; yüzme havuzu, sauna, buhar odası ,  masaj, kese, köpük ,spa ,spor merkezimizden de yararlanabilirler.
Gelin adayımız hoş bir ritüel eşliğinde hamamda yıkandıktan sonra misafirlerden isteyenler kese, köpük ve masajla yorgunluklarını atabilirler.
Tarih kokan bu geleneği yaşatmak ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla harika bir gün geçirmek için gelinlerimizi Bubble Spa hamam keyfine bekliyoruz.

Düğün Öncesi Hamamda Bakım
Düğün öncesi hem cildinize hem de zihninize güzel bir bakım yaptırmanız gerekiyor. Bu özel güne hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanmak için en uygun yerlerden birisi de hamam oluyor.

Hamamda Bekârlığa Veda ve Gelin Hamamı
Evlilik hazırlıkları sırasında çiftlerin yaşadıkları stresin etkilerini azaltmak ve  bu yoğun süreçten biraz olsun uzaklaşmalarını sağlamak adına 'Geleneksel Gelin Hamamı" ve 'Bekarlığa Veda Partisi" yapmak isteyen gelin ve damat adayları, evlilik hazırlıklarına unutulmaz anılar ekliyor. Bekârlığa veda partisi düşünüyor olabilirsiniz. Fakat aynı zamanda gelin hamamı da düşünüyorsanız, bu iki eğlenceyi bir arada hamamda yapabilme şansınız bulunuyor.

Hamamda Ziyafet Şöleni
Gelinimiz ve misafirlerine özel lezzetli atıştırmalıklar,meyve tabağı ,Osmanlı şerbeti,lokum gibi çok çeşitli menü alternatif lerimizi eğlencenize dahil etmelisiniz.

Hamam Süslemesi
Normal bir hamam ile gelin hamamı konseptleri birbirinden çok farklıdır. Bu nedenle sizin için özel olarak hazırlanacak olan hamamınızın nasıl süsleneceğine kendiniz karar verebilirsiniz veya mevcut süsleme seçeneklerimize gözatabilirsiniz.